Planning WSV watersportseizoen 2025

Beste leden,

De zon schijnt en de krokussen zijn volop in bloei. Kortom, we zijn gestart met het nieuwe watersportseizoen en we hebben er uiteraard weer veel zininin !

Afgelopen najaar zijn er verschillende bestuursleden met hun welverdiende pensioen gegaan. Tijdens de ALV op de prachtige klipper Anna te Muiden hebben we Dirk te Winkel, Jerome van Beuzekom en Marijn van Dijk bedankt voor hun fantastische inzet over de afgelopen jaren. Met hun opvolgers Wiebe Jan Emsbroek (voorzitter), Ellis ter Horst (zeilinstructie), Andries Verhaar (zeilinstructie) en Lucas de Jong (materiaal) aan boord hebben we de afgelopen maanden vooruitgekeken naar het nieuwe watersportseizoen wat de volgende jaarplanning heeft opgeleverd.

Vrijdag 14 maart gaat inschrijving zeillessen van start middels de website.

Zaterdag 12 april halen we alle boten uit de winterstalling en gaan we direct aan de slag met schoonmaken, optuigen én klussen (waar nodig) zodat we vóór de meivakantie de vloot gereed hebben. Vele handen maken licht werk, dus meld je aan en ben erbij. Wij zullen om 13:00 uur bij de haven verzamelen.

Zaterdagavond 12 april zal om 19:30 de ALV plaatsvinden om (o.a.) goedkeuring van de Kascommissie te krijgen omtrent onze financiën. Aansluitend hebben we de instructeursbijeenkomst om alle (geïnteresseerde) leden die graag willen lesgeven te vertellen over de plannen en te briefen over hoe we lesgeven. Veiligheid is daarbij het belangrijkste aspect en daarnaast vooral plezier en enthousiasme. Het zal plaatsvinden in het clubhuis van de hockey vereniging te Muiderberg.

Vanaf zondag 11 mei beginnen we met de zeillessen (8x op zondag) in Optimisten en Sunfishes voor de jeugd (met minimaal zwemdiploma B). Helaas kunnen we nog niet met zekerheid zeggen of we ook weer lessen aan volwassenen kunnen aanbieden, want dat hangt af van de beschikbaarheid van voldoende instructeurs. Hetzelfde geldt voor het donderdagavond zeilen. Dit zullen we daarom ook op de ALV bespreken.

Wees er snel bij! We hopen natuurlijk iedereen te kunnen plaatsen, maar ook dit jaar is er weer beperkte capaciteit. Iedereen die zich vooraf vrijwillig aanbiedt voor hulp, krijgt voorrang bij inschrijving voor de zeillessen. Geef bij inschrijving dus vooral aan wat je voor de vereniging wil gaan doen. Denk aan het klaarmaken van de vloot, het geven van de zeilinstructie, walcommissie (dit jaar weer met gebakken eitjes voor de instructeurs), meehelpen met de organisatie van het zomerfeest, of andere leuke klussen. Bedenk ajb dat wanneer je hulp aanbiedt, dit ook een verwachting en verantwoordelijkheid creëert. Jullie hulp is tenslotte waar de vereniging op drijft en zo kunnen we er samen iets moois van blijven maken.

Ook organiseren we vlak voor de zomervakantie weer een zeilkamp voor de jeugd. Zet zaterdag 28 juni en zondag 29 juni dus vast in de agenda. Details volgen later.

!! Slag om ’t Hooft 2025 !! en last but not least: n.a.l.v de wens van vele leden om méér gebruik te maken van onze vloot en ook het grote succes van de Slag om ’t Hooft tijdens het lustrumjaar in 2024 willen we in september wederom deze iconische regatta organiseren inclusief een aantal (vrijwillige) trainingsdagen ter voorbereiding. Hiervoor zoeken we nog enthousiaste leden die dit willen coördineren. Daarom zullen een definitief plan en details hopelijk later dit jaar volgen.

Heb je zelf ideeën voor leuke activiteiten, vertel het ons. Dan maken we er een nog actiever en gezelliger seizoen van. Wij hebben er in ieder geval zin in!

Vragen? Mail naar info@wsvmuiderberg.nl of spreek ons aan.

Groet!

Het verenigingsbestuur,

Wiebe Jan Emsbroek (voorzitter)
Marije Wiss (secretaris) 
Patrick Smelt (penningmeester)
Ellis ter Horst (zeilinstructie)
Andries Verhaar (zeilinstructie)
Lucas de Jong (materiaal)